Akcesoria i preparaty

Bioeden Łódź
Bioeden Łódź
Bioeden Łódź
Bioeden Łódź

 

Akcesoria do zbiornikówOwalneOkrągłe
nadbudowa włazu h=20cm110,00zł75,00zł
nadbudowa włazu h=30cm150,00zł110,00zł
nadbudowa włazu h=40cm210,00zł140,00zł
nadbudowa włazu h=55cm260,00zł170,00zł
studzienka rozdzielcza lub rewizyjna h=100cm, fi=500mm-420,00zł

 

BIODENN K – preparat do utylizacji ścieków i nieczystości

BIODENN K – preparat do utylizacji ścieków i nieczystości

Biopreparat BIODENN K przeznaczony jest do poprawy warunków środowiskowych i sanitarnych w obejściach inwentarskich bezściełowych oraz do utylizacji gnojówki i gnojowicy w zbiornikach i kanałach odpływowych. Likwiduje fetory towarzyszące procesom wybierani gnojowicy oraz zwiększa jej wartość nawozową. Poprzez efekt zajętego miejsca higienizuje ją, zdecydowanie redukując rozwój grzybów, pleśni i bakterii chorobotwórczych. Może być wykorzystywany do mikrobiologicznej obróbki ścieków i nieczystości w szambac wysoką koncentracją biokomponentu mikrobiologicznego. Ponad 2 miliardy bakterii w jednym gramie biopreparatu. Udrażnia rury kanalizacyjne, osadniki i systemy drenażowe. Redukuje pokłady osadów dennych w oczyszczalniach a co za tym idzie zmniejsza częstotliwość opróżniania oczyszczalni. L redukcja amoniaku i siarkowodoru) Poprawia sprawność działania oczyszczalni. Charakteryzuje się bardzo wysoką skutecznością działania. Bierze pozytywny udział w biolog (wprowadzone do środowiska przywracają korzystną równowagę mikrobiologiczną ekosystemów. Środek absolutnie bezpieczny dla ludzi, reparat do utylizacji ścieków i nieczystości Biopreparat BIODENN K przeznaczony jest do poprawy warunków środowiskowych i sanitarnych w obejściach inwentarskich bezściełowych oraz do utylizacji gnojówki i gnojowicy w zbiornikach i kanałach odpływowych. Likwiduje fetory towarzyszące procesom wybierani gnojowicy oraz zwiększa jej wartość nawozową. Poprzez efekt zajętego miejsca higienizuje ją, zdecydowanie redukując rozwój grzybów, pleśni i bakterii chorobotwórczych. Może być wykorzystywany do mikrobiologicznej obróbki ścieków i nieczystości w szambach i oczyszczalniach. Charakteryzuje się bardzo wysoką koncentracją biokomponentu mikrobiologicznego. Ponad 2 miliardy bakterii w jednym gramie biopreparatu. Udrażnia rury kanalizacyjne, osadniki i systemy drenażowe. Redukuje pokłady osadów czalniach a co za tym idzie zmniejsza częstotliwość opróżniania oczyszczalni. Likwiduje nieprzyjemne zapachy ( redukcja amoniaku i siarkowodoru) Poprawia sprawność działania oczyszczalni. Charakteryzuje się bardzo wysoką skutecznością działania. rze pozytywny udział w biologicznej renaturyzacji przyrody wprowadzone do środowiska przywracają korzystną równowagę mikrobiologiczną ekosystemów. Środek absolutnie bezpieczny dla ludzi, do utylizacji ścieków i nieczystości zwierząt oraz środowiska. Powoduje rozkład tłuszczów i protein (zapobiega ich krystalizacji) Likwiduje kożuchy powierzchniowe. Hamuje rozwój patogennych drobnoustrojów, w tym bakterii nitkowatych.

SANIDENN Preparat o zwiększonej wydajności do utylizacji ścieków i nieczystości.

SANIDENN Preparat o zwiększonej wydajności do utylizacji ścieków i nieczystości.

Biopreparat SANIDENN przeznaczony do mikrobiologicznej obróbki ścieków i nieczystości w oczyszczalniach, lagunach, szambach oraz w innych obiektach i urządzeniach o podobnej uciążliwości i obciążeniach (stopniu zanieczyszczeń, skażeń i zakażeń), utylizacji gnojówki i gnojowicy w basenach i kanałach, poprawy warunków środowiskowych i sanitarnych w budynkach inwentarskich a także do likwidacji przykrych zapachów i skażeń mikrobiologicznych w otoczeniu takich obiektów.

SANIDENN TABS Preparat do utylizacji ścieków i nieczystości w postaci tabletek

SANIDENN TABS Preparat do utylizacji ścieków i nieczystości w postaci tabletek

Biopreparat SANIDENN TABS przeznaczony do poprawy warunków środowiskowych i sanitarnych w obiektach inwentarskich bezściółkowych oraz do mikrobiologicznej obróbki ścieków i nieczystości w oczyszczalniach, lagunach, szambach, zbiornikach gnojówki i gnojowicy, w innych obiektach i urządzeniach o podobnej uciążliwośc (stopniu zanieczyszczeń, skażeń i zakażeń) a także do likwidacji przykrych zapachów i skażeń mikrobiologicznych w otoczeniu takich obiektów.

Bio Eden
Biuro Obsługi Klienta

ul. Tuszyńska 125
95-020 Wiśniowa Góra k. Łodzi
Województwo Łódzkie

pon. - pt. 08:00 - 18:00
sob. 09:00 - 15:00

Działamy na terenie całego kraju.
Konsultacja gratis!