1. "Firma BioEden w grudniu instalowała w moim budowanym domie zbiornik (szambo) , instalacja przebiegła szybko sprawnie - pełen profesjonalizm , wszystko zgodnie z ustaleniami, super kontakt z Szefem, z którym wszystko można ustalić, na wszystkie pytania wyczerpująco odpowiada i we wszystkim pomaga. Gorąco polecam, a korzystne ceny powodują że Firma BioEden jest naprawdę bardzo dobrym wyborem.
Pozdrawiam Przemek Szarłat"

2. “Firma Bio Eden wykonała dla mnie montaż oczyszczalni biologicznej. Prace wiązały się z demontażem starego, bezodpływowego zbiornika na ścieki. Dodatkowym utrudnieniem była mała ilość miejsca i bardzo ograniczona dostępność terenu. Prace zostały wykonane szybko i dokładnie. Mogę polecić firmę Bio Eden jako sprawdzonego wykonawcę innym inwestorom. 
Pozdrawiam Michał Sabiniak”

3. “Firma BJ Księgowość & Zarządzanie Nieruchomościami Beata Pieklak potwierdza kontakty biznesowe z firmą ,, Bio-Eden Przydomowe biologiczne oczyszczalnie ''
Pan Tomasz właściciel - firmę, jakość produktów oraz fachowość stawia na pierwszym miejscu.Na wysokim poziomie stoi komunikacja z klientem biznesowym jak i prywatnym, o czym przekonałam się osobiście. Dokładne rzetelne instrukcje użytkowania również przekładają się na satysfakcjonującą transakcję. U Pana Tomasza pytania nie pozostają bez odpowiedzi, cierpliwość, rzeczowość i kompetentność sprawiają, iż taka współpraca to przyjemność. Do zalet należy też doliczyć szybki kontakt z klientem.
A w dwóch słowach to : fachowość i rzetelność.
Beata Pieklak”

4. “W związku z montażem ekologicznej przydomowej oczyszczalni ścieków pragnę podziękować za bardzo profesjonalną obsługę, doradztwo i wykonanie ww.inwestycji Panu Tomaszowi Grzelczakowi właścicielowi firmy Bioeden. Montaż przebiegł szybko i sprawnie włącznie z uporządkowaniem terenu, na którym miała miejsce budowa mojej oczyszczalni. Szczerze polecam. 
Izabela Stęplewska.”

5. "Fachwe doradztwo i obsługa klienta przez Pana Tomka, szybkie, solidne wykonanie, konkurencyjne ceny ...w skórcie tanio, szybko i dobrze ...co się zdecydowanie rzadko zdarza w tych czasach...Zdecydowanie polecam !!
Waldemar Szymanski / Konstantynów Łódzki"

6. “Roman Puchta potwierdza fakt współpracy z firmą Tomasz Grzelczak BIO-EDEN z siedzibą w: Łódź(93-578), Wróblewskiego 7/15. Współpraca przebiegała w okresie: od 12.01.2017 do 22.04.2017 i była bardzo wartościowa.
Zakres współpracy obejmował:
- montaż Oczyszczalni Ścieków.
Współpraca z przedsiębiorstwem należy do udanych, ze względu na pewną jakość usługi. Standard oferty firmy jest na bardzo wysokim poziomie. W interesach nic tak nie liczy się jak dotrzymywanie terminów - polecany wykonawca w pełni to rozumie. Warto nawiązać kontakt z przedsiębiorstwem, ponieważ szanuje on czas klienta. Niewątpliwym atutem firmy jest rzetelność. Warto zaznaczyć pełen profesjonalizm, z jakim oferta została zaprezentowana. Na pierwszy plan wysuwa się nienaganne podejście do klienta. Przyjazna atmosfera kooperacji nakłania do powtórnego skorzystania z oferty firmy.

Z poważaniem:
Roman Puchta, InwestorBIO”

7. “Firma Bioeden Tomasz Grzelczak wykonała na mojej posesji instalację zbiornika na odpady ciekłe opojemności 8000 l. Instalacja została wykonana sprawnie, w ciągu jednego dnia, z zachowaniem jednak dbałości o poprawność techniczną instalacji. Po zakończeniu prac teren został uprzątnięty, nie można więc mieć zastrzeżeń także do tego aspektu realizacji zleconych prac. Otrzymałem wymaganą dokumentację (atest, gwarancja), a wszystko to za rozsądną, wiarygodnie skalkulowaną cenę zgodną z pierwotną wyceną. Cały zespół pokazał się od jak najlepszej strony: widać było, że są to profesjonaliści, a sam szef pokazał, jak sprawnie i kompetentnie organizuje się takie prace i zarządza zespołem. Dla mnie, laika w tej dziedzinie, było to interesujące doświadczenie − mogłem zobaczyć na żywo nowoczesne technologie i nowoczesną organizację pracy.

Z tych powodów z całym przekonaniem polecam firmę Bioeden wszystkim inwestorom, którzy myślą o instalacji oczyszczalni ścieków – biologicznych lub ekologicznych, czy też tradycyjnych zbiorników na nieczystości.
Andrzej Gałkowski”

8. “Firma Bioeden wykonała u mnie naprawę drenażu przydomowej oczyszczalni ścieków w dniu 13.02.2016 roku. W rzeczywistości okazało się, że poprzednicy nie wykonali drenażu, a więc prace sprowadzały się do wykonania tegoż. 
Prace rozpoczęły się około godz. 8:00 i zakończyły około 15:00. Zakres to zamontowanie 3 studni rozsączających połączonych szeregowo. Każda studnia została umieszczona w dziurze o średnicy około 2x2m i głębokości ± 1,7 m. Na dnie została umieszczona gruba warstwa żwiru. Żwir przykryty został goewłókniną i zasypany. Umieszczenie studni zostało tak zaplanowane, aby obszary rozsączania nie zachodziły na siebie. Na końcu ciągu został umieszczony kominek napowietrzający. Całość prac została wykonana szybko i sprawnie pod stałym nadzorem moim i szefa Bioeden (p. Tomasz Grzelczak). 
Wszelkie wątpliwości były wyjaśniane, a sugestie wzięte pod uwagę. Prace zostały przeprowadzone maksymalnie estetycznie i minimalizując destrukcyjne działania w działającym ogrodzie. Oczywiście nie obyło się bez drobnych uszkodzeń. Było to nieuniknione, ale z czystym sumieniem mogę powiedzieć, że nie można było ich przewidzieć. Koszty zamknęły się w zasadzie w kosztach szacowanych podczas wyceny (różnica m.in. wynikła z ceny kruszywa), ale i tak było to około 10% wartości inwestycji. Nie liczę renowacji ogrody (np. odbudowa trawnika). Reasumując, mogę z czystym sumieniem polecić Bioeden jako wykonawcę. Organizacja i wykonanie - bez zarzutu, a koszty zgodne z wyceną wstępną. Ważne także jest to, że od momentu podjęcia decyzji o współpracy nie byłem zaangażowany w nic poza udostępnieniem terenu w dniu realizacji.
Wszystkie potrzebne materiały oraz sprzęt (z jednym drobnym wyjątkiem, ale i najlepszym - jak widać - się zdarza) Bioeden dostarczył i zorganizował we własnym zakresie.Jeśli tylko drenaż będzie działał tak sprawnie jak został wykonany (co trudno oceniać z perspektywy 1 miesiąca użytkowania) to wszystko poszło idealnie. Nie ma już "gejzerów" jakie były powodem przebudowy. Nie ma już także charakterystycznych "aromatów". 
Pozdrawiam
Paweł Kokot”