1. "Firma BioEden w grudniu instalowała w moim budowanym domie zbiornik (szambo) , instalacja przebiegła szybko sprawnie - pełen profesjonalizm , wszystko zgodnie z ustaleniami, super kontakt z Szefem, z którym wszystko można ustalić, na wszystkie pytania wyczerpująco odpowiada i we wszystkim pomaga. Gorąco polecam, a korzystne ceny powodują że Firma BioEden jest naprawdę bardzo dobrym wyborem.
Pozdrawiam Przemek Szarłat"

2. “Firma Bio Eden wykonała dla mnie montaż oczyszczalni biologicznej. Prace wiązały się z demontażem starego, bezodpływowego zbiornika na ścieki. Dodatkowym utrudnieniem była mała ilość miejsca i bardzo ograniczona dostępność terenu. Prace zostały wykonane szybko i dokładnie. Mogę polecić firmę Bio Eden jako sprawdzonego wykonawcę innym inwestorom. 
Pozdrawiam Michał Sabiniak”

3. “Firma BJ Księgowość & Zarządzanie Nieruchomościami Beata Pieklak potwierdza kontakty biznesowe z firmą ,, Bio-Eden Przydomowe biologiczne oczyszczalnie ''
Pan Tomasz właściciel - firmę, jakość produktów oraz fachowość stawia na pierwszym miejscu.Na wysokim poziomie stoi komunikacja z klientem biznesowym jak i prywatnym, o czym przekonałam się osobiście. Dokładne rzetelne instrukcje użytkowania również przekładają się na satysfakcjonującą transakcję. U Pana Tomasza pytania nie pozostają bez odpowiedzi, cierpliwość, rzeczowość i kompetentność sprawiają, iż taka współpraca to przyjemność. Do zalet należy też doliczyć szybki kontakt z klientem.
A w dwóch słowach to : fachowość i rzetelność.
Beata Pieklak”

4. “W związku z montażem ekologicznej przydomowej oczyszczalni ścieków pragnę podziękować za bardzo profesjonalną obsługę, doradztwo i wykonanie ww.inwestycji Panu Tomaszowi Grzelczakowi właścicielowi firmy Bioeden. Montaż przebiegł szybko i sprawnie włącznie z uporządkowaniem terenu, na którym miała miejsce budowa mojej oczyszczalni. Szczerze polecam. 
Izabela Stęplewska.”

5. "Fachwe doradztwo i obsługa klienta przez Pana Tomka, szybkie, solidne wykonanie, konkurencyjne ceny ...w skórcie tanio, szybko i dobrze ...co się zdecydowanie rzadko zdarza w tych czasach...Zdecydowanie polecam !!
Waldemar Szymanski / Konstantynów Łódzki"

6. “Roman Puchta potwierdza fakt współpracy z firmą Tomasz Grzelczak BIO-EDEN z siedzibą w: Łódź(93-578), Wróblewskiego 7/15. Współpraca przebiegała w okresie: od 12.01.2017 do 22.04.2017 i była bardzo wartościowa.
Zakres współpracy obejmował:
- montaż Oczyszczalni Ścieków.
Współpraca z przedsiębiorstwem należy do udanych, ze względu na pewną jakość usługi. Standard oferty firmy jest na bardzo wysokim poziomie. W interesach nic tak nie liczy się jak dotrzymywanie terminów - polecany wykonawca w pełni to rozumie. Warto nawiązać kontakt z przedsiębiorstwem, ponieważ szanuje on czas klienta. Niewątpliwym atutem firmy jest rzetelność. Warto zaznaczyć pełen profesjonalizm, z jakim oferta została zaprezentowana. Na pierwszy plan wysuwa się nienaganne podejście do klienta. Przyjazna atmosfera kooperacji nakłania do powtórnego skorzystania z oferty firmy.

Z poważaniem:
Roman Puchta, InwestorBIO”