1. “Wszystkim polecam wykonanie oczyszczalni biologicznej z firmą BIOEDEN,znalazłem ich przez internet, stąd wiem, jak ważne są opinie innych, tak jak szef się ze mną umówił, tak zrobił, nie zdarzyło się, żeby się umówił inie przyjechał jak inni, zero problemów jak na razie , oczyszczalnia wykonana w grudniu 2016 roku , firma przyjechała , nie ściemniała , wzięła się do pracy i po kilku godzinach wszystko gotowe , ziemia zasypana teren wyrównany, polecam i oby więcej takich firm na rynku to człowiek nie musiałby się tyle denerwować , polecam i nie musicie Panstwo już nigdzie indziej szukać, naprawdę warto zamówić wykonanie instalacji w firmie BIOEDEN.Jakub Palmowski z Ozorkowa , polecam BIOEDEN””

2. “Firma Bio Eden powinna być nr 1 na rynku w swoim fachu. Pozostawienisami na placu budowy po wcześniejszych ustaleniach co do montażu i umiejscowienia, wiedzieli, co mają robić.
Montażyści na czele z Panem Tomaszem uwinęli się z usługą w niecałe 4 godziny, pozostawiając po sobie skład, ład i porządek.
Po wykonaniu usługi przed odbiorem z mojej strony wszystko zostałowytłumaczone jasno i wyraźnie jak obchodzić się z oczyszczalnią biologiczną. Przy odbiorze zrobiono pierwszy rozruch, co jest małospotykane wśród wykonawców.
Reasumując wszystko: BRAWO BRAWO i jeszcze raz BRAWO. Będę polecałkażdemu. Pełna kultura i zainteresowanie klientem. Dzięki takim firmom jakBio Eden i osobom jak Pan Tomasz wraca wiara w wykonawców i fachowców. 
Polecam z pełną odpowiedzialnością.
Pozdrawiam, Piotr Wesołowski”

3. “We wrześniu 2016 Bio-Eden wykonała na moim podwórku montaż przydomowej biologicznej czyszczalni ścieków. Prace wykonano szybko, fachowo, z możliwie najmniejszą ingerencją w działkę. Na uwagę zasługują (i dlatego polecam tę firmę): 1) czas reakcji na potrzeby klienta i uzgodnienia PRZED montażem, 2) sprawnośći fachowość montażu, słuchanie klienta, 3) WYJĄTKOWO profesjonalne i rzadko spotykane u fachowców podejście Pana Tomasza Grzelczaka do klienta, kultura pracy, zrozumienie np. dla wymagań WFOŚ przy formalnościach odnośnie dofinansowania itp, 4) szybkie wykonanie korekt czy poprawek, które były konieczne. Krótko mówiąc - polecam. Marcin Włodarczyk, Łódź Pozdrawiam,”

4. “Przydomową biologiczną oczyszczalnie ścieków wykonaną przez firmę BIOEDEN, Pana Tomasza Grzelczaka ijego pracowników - zarówno z wykonanej pracy solidności i uczciwości całej firmy jestem bardzo zadowolony.
Profesjonalne podejscie do klienta. Bardzo duża dbałość o termin, a nawet godzinę wykonania usługi. Za każdym razem miłe i fachowe doradztwo, które pozytywnie mnie zaskakiwało. Warto takiego fachowca polecić, który dajegwarancję na swoją pracę. Każdą kolejną oczyszczalnię zamówiłbym w firmie BIOEDEN. Serdecznie Polecam ijeszcze raz dziękuję za usługę.
Darek z Łodzi”

5. “Opinia powykonawcza

Jako klient i konsument jestem bardzo zadowolony z wykonanego przez firmę BIOEDEN reprezentowaną przez p. Tomasza Grzelczaka montażu przydomowej oczyszczalni ścieków typu EKOBIO 2500.

Przedstawiona w estetycznej i zrozumiałej formie oferta na stronie internetowej oraz konkurencyjność cenowa to główne atuty które zdecydowały o moim wyborze. Bezproblemowo ustaliłem dogodny dla mnie termin wstępnych oględzin podczas których uzyskałem odpowiedzi na wszystkie moje pytania techniczne a sam sposób przedstawienia możliwych rozwiązań uważam za bardzo profesjonalny. Sam montaż rozpoczął się o wyznaczonej godzinie więc duży plus za punktualność. Teren pod taki montaż mam bardzo trudny, pomimo to ekipa stanęła na wysokości zadania i czas wykonania oraz precyzja wykonanych prac bardzo mile mnie zaskoczyły. W trakcie wykonywania montażu również udzielono mi wyczerpujących odpowiedzi technicznych oraz poinformowano mnie w jaki sposób użytkować produkt, więc cały proces uważam za wykonany w pełni profesjonalnie przez wyspecjalizowanych pracowników i dlatego mogę śmiało polecić ich usługi znajomym.

Z poważaniem
Piotr Śniegocki”

6. “Firma Bioeden w Maju 2017 wykonała prace związane z instalacja zbiornika na ścieki. Szybki kontakt z klientem, fachowa pomoc w doborze zbiornika dostosowanej do potrzeb klienta. Prace zostały wykonane terminowo, kompleksowo i bardzo sprawnie, wszelkie naruszenia terenu zostały doprowadzone do stanu sprzed budowy. Pan Tomasz dostarczył również starannie wykonaną i czytelną dokumentację wykonywanych prac. Mogę polecić Firmę Bioeden jako solidnego wykonawcę i sprawdzoną firmę. 

Katarzyna Cegiełko”

7. “Gorąco polecam firmę Bio Eden, która sprostała naszym wysokim wymaganiom nawszystkich płaszczyznach, począwszy od doradztwa i doboru rozwiązaniapoprzez profesjonalny i terminowy montaż, po obsługę posprzedażową.
Pozdrawiam
Krzysztof Grochocki”

8. “Niniejszym rekomenduję firmę BIOEDEN zajmującą się doborem oraz kompleksową budową przydomowych biologicznych oczyszczalni ścieków.
Firma BIOEDEN to solidny, rzetelny i terminowy wykonawca powierzonych zadań, dostarczając i montując urządzenia najwyżej jakości. Doskonała organizacja pracy, elastyczność, pełna dyspozycyjność oraz profesjonalność jej pracowników pozwoliła na szybką realizację wykonania budowy biologicznej oczyszczalni ścieków dla mojego domu. Jestem bardzo zadowolony z działania instalacji, a w razie wystąpienia jakiejkolwiek usterki mogę liczyć na podjęcie wszelkich stosownych działań przez pracowników firmy w celu jej usunięcia.
Dotychczasowa współpraca pozwala na rekomendacje firmy BIOEDEN jako sumiennego, wiarygodnego i godnego polecenia partnera.
Z wyrazami szacunku,
Zenon Mateusiak”

9. “Firma BIOEDEN wykonała w marcu 2017r montaż oczyszczalni biologicznej na naszejposesji . Mimo trudnych i niesprzyjających warunków prace zostały wykonanekompleksowo i profesjonalnie . Duży plus dla Pana Tomasza Grzelczaka zaprofesjonalne i sympatyczne podejście do klienta , cierpliwość i osobisty nadzórna każdym etapie montażu. Gorąco polecam i pozdrawiam. 
Arkadiusz Kaczmarzyk Zgorzelec”

10. "Firma ,,Bio Eden'' Tomasz Grzelczak  wykonywała w listopadzie 2015 w Gałkowie MAŁYM ekologiczną przydomową oczyszczalnię ścieków. Właściciel firmy p.Tomasz Grzelczak wykazał sie dużym profesjonalizmem tj: -znajomością i fachowością oraz doradztwem-terminowością  wykonania -sprawna organizacją pracy oraz dokumentacją i pisemną gwarancją powykonwaczą.
Tadeusz Cichocki"