1. 

Szkoda, że tylko 5 gwiazdek można dać. Firma i pracownicy zasługują na 10. Jestem tak zadowolona, że z czystym sumieniem polecam. Sam szef jeździ i spotyka się z inwestorem wszystko omawiając, tłumacząc a plusem jest to że słucha inwestora na czym mu zależy i szuka rozwiązania.Sam montaż rewelacja. Panowie doradzili , pytali się czy tak może być co o tym myślę itd. Najfajniejsze jest to że wszystko wytłumaczyli, sprawdzili, zostawili po sobie porządek . FIRMA GODNA POLECENIA POLECAM!!!!!!


2. 

Firma godna polecenia, profesjonalne podejście do tematu oczyszczalni.


3. 

BIOEDEN to firma godna polecenia. Byłem zaskoczony fachowym podejściem do tematu bo wymiana oczyszczalni to zdecydowanie coś więcej niż budowa od początku gdzie posesja to jeden plac budowy. Oględziny P. Tomasza i organizacja prac ziemnych bez dewastacji istniejącej zieleni godna wyróżnienia. Poza tym biopreparat proponowany przez firmę jest naprawdę bardzo skuteczny, zdecydowanie lepszy od dostępnych na rynku.


4. 

Same superlatywy. Po poprzedniej firmie która zamontowała wadliwą oczyszczalnię ślad już zaginął. Gdy znalazłem firmę Bioeden, Pan Tomasz przyjechał osobiście na oględziny fuszerki poprzedników, wskazał błędy wykonawcy tj. niewłaściwy wybór typu oczyszczalni oraz błędy w montażu (nieprawidłowe posadowienie i obsypanie zbiornika) w wyniku czego oczyszczalnie nie spełniała swojej roli.
Podjął się prac związanych z montażem oczyszczalni w tydzień po wizycie. Usługa polegająca na usunięciu starego zbiornika, położeniu nowej podsypki i zamontowaniu nowej oczyszczalni trwała jeden dzień (poprzednia firma pracowała 3 dni i pozostawiła po sobie totalny chaos). Biorąc pod uwagę problemy w postaci bardzo małej ilości miejsca dostępnego na mojej działce oraz troski o stan ogrodu i nasadzeń, montaż mogę ocenić tylko w jeden sposób - perfekcja ocierająca się niekiedy chyba o siły nadprzyrodzone. Wszystko zrobione idealnie, w ekspresowym tempie i z uśmiechem przez cały dzień. Jeżeli jacyś wykonawcy kiedykolwiek przyprawili kogoś o "zawał serca", to firma Pana Tomasza jest lekiem na takie zło...5. 

Polecam firmę BioEden Usługa wykonana rzetelnie i profesjonalnie

6. 

Profesjonalnie, w terminie, w dobrej cenie. Montaż zakończony sukcesem. Polecam 100%