Referencje naszych klientów

 • “Niniejszym informuję, że Firma BIOEDEN Tomasz Grzelczak wykonała w maju 2016 roku montaż oczyszczalni ekologicznej. Prace zostały przeprowadzone bardzo sprawnie w uzgodnionym terminie, zgodnie z ustaleniami i dokumentacją. Mogę rekomendować Firmę jako wykonawcę posiadającego odpowiednie przygotowanie merytoryczne i techniczne. Mariusz Szewczyk”
 • “"Ze względu na brak kanalizacji w Naszej miejscowości, zdecydowaliśmy się na instalacje przydomowej oczyszczalni ścieków. Wybraliśmy oczyszczalnię montowaną przez firmę bioEden, która jest jedną z najlepszych ekspertów w dziedzinie przydomowych oczyszczalni na naszym rynku. Firma bioEden pomogła dobrać odpowiednie rozwiązanie w zależności od Naszych potrzeb, zarówno pod względem zakresu montażu jak i budżetu. Wykonano u Nas montaż oczyszczalni o pojemności 2500 ml ( dla 5 użytkowników + przepompownia + drenaż w nasypie). Wszelkie prace przebiegły bardzo sprawnie, dół pod zbiorniki został wykopany koparką. Zbiorniki wyglądają na solidne i funkcjonalne. Firma bioEden dba o klienta i służy pomocą przed, ale także po zrealizowaniu zamówienia. Z czystym sumieniem będę polecać firmę wszystkim zainteresowanym przydomową oczyszczalnia ścieków."
  Weronika Sołdon”
 • Z pełną odpowiedzialnością polecam firmę BIOEDEN Pana Tomasza Grzelczaka jako rzetelnego i profesjonalnego wykonawcę w zakresie prowadzonych usług związanych z przydomowymi biologicznymi oczyszczalniami. Od chwili nawiązania kontaktu, w celu omówienia szczegółów zlecenia na wykonanie przydomowej oczyszczalni biologicznej, moje działania skupiły się jedynie na końcowym rozliczeniu po wykonaniu zadania.Prace, zaangażowanie i fachowość sprawiły, że oczekiwania na wykonanie przedmiotowej sprawy zostały w zupełności zaspokojone, a po mino niektórych trudności czas wykonania oczyszczalni został bardzo skrócony.Firma BIOEDEN zapewnia szybki przepływ informacji oraz zapewnia i realizuje podjęte projekty i zlecenia . Niewątpliwym atutem firmy jest pełna dyspozycyjność i zaangażowanie pracowników, życzliwe i otwarte nastawienie do wymagań klienta zachęcają do następnych zleceń i polecenia innym znajomym.W związku z powyższym otwarcie mogę polecić firmę BIOEDEN Przydomowe Biologiczne Oczyszczalnie Tomasz Grzelczak jako profesjonalnego i godnego zaufania partnera w w/w dziedzinie.

  Indywidualny inwestor

  Stanisław Chudyk”

 • “Firma solidna i punktualna szybko i fachowo wykonała montaż oczyszczalni.Zostałem dokładnie poinstruowany o zasadach działania oczyszczalni i moich obowiązkach dotyczących dalszej eksploatacji. Pozostawiła porządek po wykonanej pracy jestem jak najbardziej zadowolony i naprawdę polecam tę firmę”

  Michał Kompa

 • “W dniu 23-09-2016 roku odbył się montaż biologicznej oczyszczalni ścieków wykonanej przez firmę BIOEDEN na mojej posesji. Z czystym sumieniem rekomenduję tą firmę. Montaż został przeprowadzony terminowo szybko i całkowicie profesjonalnie. W wszystkie potrzebne maszyny, materiały i narzędzia potrzebne do instalacji oczyszczalni zapewniła firma. To na czym najbardziej mi zależało to abym nie musiał martwić się koparką czy żwirem. I tak było, wszystko to zapewniła firma BIOEDEN do mnie tylko należał końcowy odbiór montażu. Firma zostawiła po sobie, ku mojemu zaskoczeniu całkowity porządek, po niewielkiej kosmetyce można siać trawę. Jestem naprawdę bardzo zadowolony z usługi wykonanej przez firmę BIOEDEN i jeszcze raz rekomenduję tą firmę.”

  Kazimierz Janiak

 • “Wystawiam referencje dla Firmy BIOEDEN z siedzibą w Wiśniowej Górze Tuszyński 125 pod kierownictwem Pana Tomasza Grzelczaka za wykonanie biologicznej oczyszczalni ścieków.
  Prace zostały wykonane kompleksowo i bez zastrzeżeń. Jako Inwestor z całą pewnością mogę polecić firmę Pana Tomasza Grzelczaka, dodając, że potrafi nawet największym wyzwaniom. A tak było przy naszej inwestycji. Fachowość i wiedza całej kadry szybko uporała się z błędami poprzedniego wykonawcy. Prace zostały wykonane szybko, starannie i bez zastrzeżeń.Mając na uwadze powyższe zachęcam do współpracy z firmą BIOEDEN
  Zadowolony Inwestor
  Katarzyna Gruszczewska”
 • “Dziękujemy firmie Bioeden za rzetelne i profesjonalne doradztwo oraz montażprzy domowej oczyszczalni . Bardzo polecamy tę firmę. Działają sprawnie iszybko.Służą fachowym doradztwem i profesjonalnym wykonaniem. Serdeczniepozdrawiamy Pana Tomasza oraz całą jego ekipę.
  Anna i Andrzej Macuk woj.dolnośląskie.”
 • “Firma BioEden zrealizowała w marcu 2017 roku w Markach inwestycję budowy oczyszczalni biologicznej z poletkiem rozsączającym w nasypie przeznaczoną dla 5 osób wraz z przepompownią.
  Powierzone prace zostały zrealizowane zgodnie ze sztuką i warunkami technicznymi oraz zgodnie z zatwierdzoną ofertą.
  Firma BioEden posiada wykwalifikowaną kadrę dającą gwarancję prawidłowego wykonania robót. Pracownicy tej firmy wykazali się dobrym przygotowaniem zarówno technicznym jak i merytorycznym, a zlecone prace wykonane były z należytą starannością.
  Nad całością inwestycji nadzór sprawował właściciel firmy BioEden Pan Tomasz Grzelczak, który najpierw osobiście przedstawił korzystną ofertę, a po jej przyjęciu konsekwentnie i terminowo realizował jej zapisy. Bezpośredni kontakt z Panem Tomaszem Grzelczakiem oraz fakt, że zawsze ten kontakt było łatwo nawiązać (nawet jeśli od razu nie udało się nawiązać połączenia to zawsze otrzymywałem w niedługim czasie telefon zwrotny) jak najbardziej pozytywnie wpłynął na pozytywną referencję z mojej strony.
  W związku z powyższym z czystym sumieniem mogę polecić firmę BioEden osobom zainteresowanym jej usługami.
  Daniel Kurek”
 • “Firma BIOEDEN p. Tomasza jest godna polecenia. Wyjątkowe podejście do klienta, dopasowanie rozwiązań dla indywidualnych potrzeb klientów i warunków gruntowych. Jesteśmy bardzo mile zaskoczeni po zakończeniu prac w naszym urządzonym ogrodzie, żadnych zniszczeń oprócz trawnika, chociaż zakładaliśmy, że będą wielkie straty. Szkoda, że nie można dać więcej gwiazdek.
  Rafał Kamiński-Rakoczy”
 • “Biorąc pod uwagę trudy budowy to akurat ten etap wspominam najlepiej wręcz najcieplej! Panie Tomaszu, bardzo serdecznie dziękujemy za pomoc i wsparcie od samego spotkania. Później już tylko utwierdzalismy się w przekonaniu jak wlasciwa to była decyzja rozpoczęcia współpracy z panem! W dzisiejszych czasach to rzadkość. Jesteśmy zachwyceni! To byly najlepiej wydane pieniadze.Razem z mężem serdecznie dziękujemy i pozdrawiamy.
  Małgorzata Tyczko”
 • “Firma BIOEDEN okazała się trafnym wyborem wykonawcy przydomowej oczyszczalni ścieków założonej w czerwcu 2018 roku przy domu jednorodzinnym. Uzyskaliśmy profesjonalne doradztwo w zakresie doboru odpowiedniego dla naszych potrzeb urządzenia i przede wszystkim optymalnego umiejscowienia dostosowanego do możliwości gruntowych naszej działki. Sprawna ekipa, doskonały kontakt z wykonawcą Panem Tomaszem Grzelakiem. Mimo zakończonych prac mamy poczucie że w przypadku potrzeby możemy swobodnie skierować się do firmy BIOEDEN z każdym nurtującym nas pytaniem dot. funkcjonowania poś. Polecamy serdecznie Paulina i Łukasz Turscy.
  Pozdrawiam
  Paulina Turska”
 • “Bardzo miły właściciel, konkretną rozmowa i zamowienie, polecam tą firme
  Andrzej Gawrych”
 • “Bardzo fachowa i zetelna ekipa .Mimo ze byly problemy przy reaktywacji szamba dali rade. Mimo ze byli sami bez nadzoru z mojej strony szambo po remoncie dziala.
  Polecam Tomasz Antosik

  =

 • “Firma spisała się na medal montaż, sprzedaż, doradztwo, pełny profesjonalizm . Polecam z czystym sumieniem . szczególne podziękowania dla pana Tomasza . Pracujcie tak dalej
  Katarzyna Nowak
 • “Polecam firmę BioEden. Bardzo dobry kontakt z p. Tomkiem na każdym etapie współpracy. Fachowe doradztwo oraz realizacja. Całość inwestycji zamknięta w jednym dniu. Terminowi oraz dokładni. Z czystym sumieniem polecam i daję 5 gwiazdek. Proszę trzymać poziom tak dalej! Pozdrawiam, zadowolony inwestor!
  dawid mawlod

  dawid mawlod

 • “Zdecydowanie polecam. Kontakt z Panem Tomaszem, doradztwo oraz wykonanie na najwyższym poziomie. Prace wykonanie w terminie w ciągu jednego dnia. Oczyszczalnia używana od czerwca 2018 bez żadnych problemów czy nieprzyjemnych zapachów w jej pobliżu. Jeszcze raz serdecznie polecam.
  Łukasz Pietrasik

  Łukasz Pietrasik

 • “Rzetelna, fachowa firma. Profesjonalny i szybki kontakt. Poprawili oczyszczalnie (robiąc ją od początku) w tydzień od kontaktu. Prace ziemne trwały jeden dzień z dbałością o zagospodarowany ogród. Profesjonalnie doradzają poszczególne rozwiązania bez zbędnych kosztów. Oby wszyscy fachowcy podchodzili tak do swojej pracy. Z czystym sumieniem polecam.
  Dominik Kawełczyk
 • “W trakcie budowy domu długo zastanawiałem się nad wyborem firmy z zakresu budowy/wykonania przydomowej oczyszczalni ścieków. Po skończonej inwestycji mogę stanowczo polecić firmę BIOEDEN! Solidnie i bez żadnych problemów!
  Adam Kowalski”
 • “W trakcie wyboru firmy (jak i w czasie budowy) bardzo dobry kontakt z Panem Tomaszem. Oczyszczalnia wybudowana jesienią 2018. Działa do tej pory bezproblemowo. Polecam wykonawcę.
  Janusz Tańcula”

Bio Eden
Biuro Obsługi Klienta

ul. Tuszyńska 125
95-020 Wiśniowa Góra k. Łodzi
Województwo Łódzkie

pon. - pt. 08:00 - 18:00
sob. 09:00 - 15:00

Działamy na terenie całego kraju.
Konsultacja gratis!