Referencje naszych klientów

 • ““Wszystkim polecam wykonanie oczyszczalni biologicznej z firmą BIOEDEN,znalazłem ich przez internet, stąd wiem, jak ważne są opinie innych, tak jak szef się ze mną umówił, tak zrobił, nie zdarzyło się, żeby się umówił inie przyjechał jak inni, zero problemów jak na razie , oczyszczalnia wykonana w grudniu 2016 roku , firma przyjechała , nie ściemniała , wzięła się do pracy i po kilku godzinach wszystko gotowe , ziemia zasypana teren wyrównany, polecam i oby więcej takich firm na rynku to człowiek nie musiałby się tyle denerwować , polecam i nie musicie Panstwo już nigdzie indziej szukać, naprawdę warto zamówić wykonanie instalacji w firmie BIOEDEN.Jakub Palmowski z Ozorkowa , polecam BIOEDEN””
 • “Firma Bio Eden powinna być nr 1 na rynku w swoim fachu. Pozostawienisami na placu budowy po wcześniejszych ustaleniach co do montażu i umiejscowienia, wiedzieli, co mają robić.
  Montażyści na czele z Panem Tomaszem uwinęli się z usługą w niecałe 4 godziny, pozostawiając po sobie skład, ład i porządek.
  Po wykonaniu usługi przed odbiorem z mojej strony wszystko zostałowytłumaczone jasno i wyraźnie jak obchodzić się z oczyszczalniąbiologiczną. Przy odbiorze zrobiono pierwszy rozruch, co jest małospotykane wśród wykonawców.
  Reasumując wszystko: BRAWO BRAWO i jeszcze raz BRAWO. Będę polecałkażdemu. Pełna kultura i zainteresowanie klientem. Dzięki takim firmom jakBio Eden i osobom jak Pan Tomasz wraca wiara w wykonawców i fachowców.
  Polecam z pełną odpowiedzialnością.
  Pozdrawiam, Piotr Wesołowski”
 • “We wrześniu 2016 Bio-Eden wykonała na moim podwórku montaż przydomowej biologicznej czyszczalni ścieków. Prace wykonano szybko, fachowo, z możliwie najmniejszą ingerencją w działkę. Na uwagę zasługują (i dlatego polecam tę firmę): 1) czas reakcji na potrzeby klienta i uzgodnienia PRZED montażem, 2) sprawnośći fachowość montażu, słuchanie klienta, 3) WYJĄTKOWO profesjonalne i rzadko spotykane u fachowców podejście Pana Tomasza Grzelczaka do klienta, kultura pracy, zrozumienie np. dla wymagań WFOŚ przy formalnościach odnośnie dofinansowania itp, 4) szybkie wykonanie korekt czy poprawek, które były konieczne. Krótko mówiąc - polecam. Marcin Włodarczyk, Łódź Pozdrawiam,”
 • “Przydomową biologiczną oczyszczalnie ścieków wykonaną przez firmę BIOEDEN, Pana Tomasza Grzelczaka ijego pracowników - zarówno z wykonanej pracy solidności i uczciwości całej firmy jestem bardzo zadowolony.
  Profesjonalne podejscie do klienta. Bardzo duża dbałość o termin, a nawet godzinę wykonania usługi. Za każdym razem miłe i fachowe doradztwo, które pozytywnie mnie zaskakiwało. Warto takiego fachowca polecić, który dajegwarancję na swoją pracę. Każdą kolejną oczyszczalnię zamówiłbym w firmie BIOEDEN. Serdecznie Polecam ijeszcze raz dziękuję za usługę.
  Darek z Łodzi”
 • “Opinia powykonawcza

  Jako klient i konsument jestem bardzo zadowolony z wykonanego przez firmę BIOEDEN reprezentowaną przez p. Tomasza Grzelczaka montażu przydomowej oczyszczalni ścieków typu EKOBIO 2500.

  Przedstawiona w estetycznej i zrozumiałej formie oferta na stronie internetowej oraz konkurencyjność cenowa to główne atuty które zdecydowały o moim wyborze. Bezproblemowo ustaliłem dogodny dla mnie termin wstępnych oględzin podczas których uzyskałem odpowiedzi na wszystkie moje pytania techniczne a sam sposób przedstawienia możliwych rozwiązań uważam za bardzo profesjonalny. Sam montaż rozpoczął się o wyznaczonej godzinie więc duży plus za punktualność. Teren pod taki montaż mam bardzo trudny, pomimo to ekipa stanęła na wysokości zadania i czas wykonania oraz precyzja wykonanych prac bardzo mile mnie zaskoczyły. W trakcie wykonywania montażu również udzielono mi wyczerpujących odpowiedzi technicznych oraz poinformowano mnie w jaki sposób użytkować produkt, więc cały proces uważam za wykonany w pełni profesjonalnie przez wyspecjalizowanych pracowników i dlatego mogę śmiało polecić ich usługi znajomym.


  Z poważaniem
  Piotr Śniegocki”
 • “Firma Bioeden w Maju 2017 wykonała prace związane z instalacja zbiornika na ścieki. Szybki kontakt z klientem, fachowa pomoc w doborze zbiornika dostosowanej do potrzeb klienta. Prace zostały wykonane terminowo, kompleksowo i bardzo sprawnie, wszelkie naruszenia terenu zostały doprowadzone do stanu sprzed budowy. Pan Tomasz dostarczył również starannie wykonaną i czytelną dokumentację wykonywanych prac. Mogę polecić Firmę Bioeden jako solidnego wykonawcę i sprawdzoną firmę.
  Katarzyna Cegiełko”
 • “Gorąco polecam firmę Bio Eden, która sprostała naszym wysokim wymaganiom nawszystkich płaszczyznach, począwszy od doradztwa i doboru rozwiązaniapoprzez profesjonalny i terminowy montaż, po obsługę posprzedażową.
  Pozdrawiam
  Krzysztof Grochocki”
 • “Niniejszym rekomenduję firmę BIOEDEN zajmującą się doborem oraz kompleksową budową przydomowych biologicznych oczyszczalni ścieków.
  Firma BIOEDEN to solidny, rzetelny i terminowy wykonawca powierzonych zadań, dostarczając i montując urządzenia najwyżej jakości. Doskonała organizacja pracy, elastyczność, pełna dyspozycyjność oraz profesjonalność jej pracowników pozwoliła na szybką realizację wykonania budowy biologicznej oczyszczalni ścieków dla mojego domu. Jestem bardzo zadowolony z działania instalacji, a w razie wystąpienia jakiejkolwiek usterki mogę liczyć na podjęcie wszelkich stosownych działań przez pracowników firmy w celu jej usunięcia.
  Dotychczasowa współpraca pozwala na rekomendacje firmy BIOEDEN jako sumiennego, wiarygodnego i godnego polecenia partnera.
  Z wyrazami szacunku,
  Zenon Mateusiak”
 • “Firma BIOEDEN wykonała w marcu 2017r montaż oczyszczalni biologicznej na naszejposesji . Mimo trudnych i niesprzyjających warunków prace zostały wykonanekompleksowo i profesjonalnie . Duży plus dla Pana Tomasza Grzelczaka zaprofesjonalne i sympatyczne podejście do klienta , cierpliwość i osobisty nadzórna każdym etapie montażu. Gorąco polecam i pozdrawiam.
  Arkadiusz Kaczmarzyk Zgorzelec”
 • “Firma ,,Bio Eden'' Tomasz Grzelczak wykonywała w listopadzie 2015 w Gałkowie MAŁYM ekologiczną przydomową oczyszczalnię ścieków. Właściciel firmy p.Tomasz Grzelczak wykazał sie dużym profesjonalizmem tj: -znajomością i fachowością oraz doradztwem-terminowością wykonania -sprawna organizacją pracy oraz dokumentacją i pisemną gwarancją powykonwaczą.
  Tadeusz Cichocki”
 • “Firma BioEden w grudniu instalowała w moim budowanym domie zbiornik (szambo) , instalacja przebiegła szybko sprawnie - pełen profesjonalizm , wszystko zgodnie z ustaleniami, super kontakt z Szefem, z którym wszystko można ustalić, na wszystkie pytania wyczerpująco odpowiada i we wszystkim pomaga. Gorąco polecam, a korzystne ceny powodują że Firma BioEden jest naprawdę bardzo dobrym wyborem.
  Pozdrawiam Przemek Szarłat”
 • “Firma Bio Eden wykonała dla mnie montaż oczyszczalni biologicznej. Prace wiązały się z demontażem starego, bezodpływowego zbiornika na ścieki. Dodatkowym utrudnieniem była mała ilość miejsca i bardzo ograniczona dostępność terenu. Prace zostały wykonane szybko i dokładnie. Mogę polecić firmę Bio Eden jako sprawdzonego wykonawcę innym inwestorom.
  Pozdrawiam Michał Sabiniak”
 • “Firma BJ Księgowość & Zarządzanie Nieruchomościami Beata Pieklak potwierdza kontakty biznesowe z firmą ,, Bio-Eden Przydomowe biologiczne oczyszczalnie ''
  Pan Tomasz właściciel - firmę, jakość produktów oraz fachowość stawia na pierwszym miejscu.Na wysokim poziomie stoi komunikacja z klientem biznesowym jak i prywatnym, o czym przekonałam się osobiście. Dokładne rzetelne instrukcje użytkowania również przekładają się na satysfakcjonującą transakcję. U Pana Tomasza pytania nie pozostają bez odpowiedzi, cierpliwość, rzeczowość i kompetentność sprawiają, iż taka współpraca to przyjemność. Do zalet należy też doliczyć szybki kontakt z klientem.
  A w dwóch słowach to : fachowość i rzetelność.
  Beata Pieklak”
 • “W związku z montażem ekologicznej przydomowej oczyszczalni ścieków pragnę podziękować za bardzo profesjonalną obsługę, doradztwo i wykonanie ww.inwestycji Panu Tomaszowi Grzelczakowi właścicielowi firmy Bioeden. Montaż przebiegł szybko i sprawnie włącznie z uporządkowaniem terenu, na którym miała miejsce budowa mojej oczyszczalni. Szczerze polecam.
  Izabela Stęplewska.”
 • “Roman Puchta potwierdza fakt współpracy z firmą Tomasz Grzelczak BIO-EDEN z siedzibą w: Łódź(93-578), Wróblewskiego 7/15. Współpraca przebiegała w okresie: od 12.01.2017 do 22.04.2017 i była bardzo wartościowa.
  Zakres współpracy obejmował:
  - montaż Oczyszczalni Ścieków.
  Współpraca z przedsiębiorstwem należy do udanych, ze względu na pewną jakość usługi. Standard oferty firmy jest na bardzo wysokim poziomie. W interesach nic tak nie liczy się jak dotrzymywanie terminów - polecany wykonawca w pełni to rozumie. Warto nawiązać kontakt z przedsiębiorstwem, ponieważ szanuje on czas klienta. Niewątpliwym atutem firmy jest rzetelność. Warto zaznaczyć pełen profesjonalizm, z jakim oferta została zaprezentowana. Na pierwszy plan wysuwa się nienaganne podejście do klienta. Przyjazna atmosfera kooperacji nakłania do powtórnego skorzystania z oferty firmy.

  Z poważaniem:
  Roman Puchta, InwestorBIO”

 • “Firma Bioeden Tomasz Grzelczak wykonała na mojej posesji instalację zbiornika na odpady ciekłe opojemności 8000 l. Instalacja została wykonana sprawnie, w ciągu jednego dnia, z zachowaniem jednak dbałości o poprawność techniczną instalacji. Po zakończeniu prac teren został uprzątnięty, nie można więc mieć zastrzeżeń także do tego aspektu realizacji zleconych prac. Otrzymałem wymaganą dokumentację (atest, gwarancja), a wszystko to za rozsądną, wiarygodnie skalkulowaną cenę zgodną z pierwotną wyceną. Cały zespół pokazał się od jak najlepszej strony: widać było, że są to profesjonaliści, a sam szef pokazał, jak sprawnie i kompetentnie organizuje się takie prace i zarządza zespołem. Dla mnie, laika w tej dziedzinie, było to interesujące doświadczenie − mogłem zobaczyć na żywo nowoczesne technologie i nowoczesną organizację pracy.
  Z tych powodów z całym przekonaniem polecam firmę Bioeden wszystkim inwestorom, którzy myślą o instalacji oczyszczalni ścieków – biologicznych lub ekologicznych, czy też tradycyjnych zbiorników na nieczystości.
  Andrzej Gałkowski”
 • “Firma Bioeden wykonała u mnie naprawę drenażu przydomowej oczyszczalni ścieków w dniu 13.02.2016 roku. W rzeczywistości okazało się, że poprzednicy nie wykonali drenażu, a więc prace sprowadzały się do wykonania tegoż.
  Prace rozpoczęły się około godz. 8:00 i zakończyły około 15:00. Zakres to zamontowanie 3 studni rozsączających połączonych szeregowo. Każda studnia została umieszczona w dziurze o średnicy około 2x2m i głębokości ± 1,7 m. Na dnie została umieszczona gruba warstwa żwiru. Żwir przykryty został goewłókniną i zasypany. Umieszczenie studni zostało tak zaplanowane, aby obszary rozsączania nie zachodziły na siebie. Na końcu ciągu został umieszczony kominek napowietrzający. Całość prac została wykonana szybko i sprawnie pod stałym nadzorem moim i szefa Bioeden (p. Tomasz Grzelczak).
  Wszelkie wątpliwości były wyjaśniane, a sugestie wzięte pod uwagę. Prace zostały przeprowadzone maksymalnie estetycznie i minimalizując destrukcyjne działania w działającym ogrodzie. Oczywiście nie obyło się bez drobnych uszkodzeń. Było to nieuniknione, ale z czystym sumieniem mogę powiedzieć, że nie można było ich przewidzieć. Koszty zamknęły się w zasadzie w kosztach szacowanych podczas wyceny (różnica m.in. wynikła z ceny kruszywa), ale i tak było to około 10% wartości inwestycji. Nie liczę renowacji ogrody (np. odbudowa trawnika). Reasumując, mogę z czystym sumieniem polecić Bioeden jako wykonawcę. Organizacja i wykonanie - bez zarzutu, a koszty zgodne z wyceną wstępną. Ważne także jest to, że od momentu podjęcia decyzji o współpracy nie byłem zaangażowany w nic poza udostępnieniem terenu w dniu realizacji.
  Wszystkie potrzebne materiały oraz sprzęt (z jednym drobnym wyjątkiem, ale i najlepszym - jak widać - się zdarza) Bioeden dostarczył i zorganizował we własnym zakresie.Jeśli tylko drenaż będzie działał tak sprawnie jak został wykonany (co trudno oceniać z perspektywy 1 miesiąca użytkowania) to wszystko poszło idealnie. Nie ma już "gejzerów" jakie były powodem przebudowy. Nie ma już także charakterystycznych "aromatów".
  Pozdrawiam
  Paweł Kokot”
 • “Niniejszym informuję, że Firma BIOEDEN Tomasz Grzelczak wykonała w maju 2016 roku montaż oczyszczalni ekologicznej. Prace zostały przeprowadzone bardzo sprawnie w uzgodnionym terminie, zgodnie z ustaleniami i dokumentacją. Mogę rekomendować Firmę jako wykonawcę posiadającego odpowiednie przygotowanie merytoryczne i techniczne. Mariusz Szewczyk”
 • “"Ze względu na brak kanalizacji w Naszej miejscowości, zdecydowaliśmy się na instalacje przydomowej oczyszczalni ścieków. Wybraliśmy oczyszczalnię montowaną przez firmę bioEden, która jest jedną z najlepszych ekspertów w dziedzinie przydomowych oczyszczalni na naszym rynku. Firma bioEden pomogła dobrać odpowiednie rozwiązanie w zależności od Naszych potrzeb, zarówno pod względem zakresu montażu jak i budżetu. Wykonano u Nas montaż oczyszczalni o pojemności 2500 ml ( dla 5 użytkowników + przepompownia + drenaż w nasypie). Wszelkie prace przebiegły bardzo sprawnie, dół pod zbiorniki został wykopany koparką. Zbiorniki wyglądają na solidne i funkcjonalne. Firma bioEden dba o klienta i służy pomocą przed, ale także po zrealizowaniu zamówienia. Z czystym sumieniem będę polecać firmę wszystkim zainteresowanym przydomową oczyszczalnia ścieków."
  Weronika Sołdon”
 • Z pełną odpowiedzialnością polecam firmę BIOEDEN Pana Tomasza Grzelczaka jako rzetelnego i profesjonalnego wykonawcę w zakresie prowadzonych usług związanych z przydomowymi biologicznymi oczyszczalniami. Od chwili nawiązania kontaktu, w celu omówienia szczegółów zlecenia na wykonanie przydomowej oczyszczalni biologicznej, moje działania skupiły się jedynie na końcowym rozliczeniu po wykonaniu zadania.Prace, zaangażowanie i fachowość sprawiły, że oczekiwania na wykonanie przedmiotowej sprawy zostały w zupełności zaspokojone, a po mino niektórych trudności czas wykonania oczyszczalni został bardzo skrócony.Firma BIOEDEN zapewnia szybki przepływ informacji oraz zapewnia i realizuje podjęte projekty i zlecenia . Niewątpliwym atutem firmy jest pełna dyspozycyjność i zaangażowanie pracowników, życzliwe i otwarte nastawienie do wymagań klienta zachęcają do następnych zleceń i polecenia innym znajomym.W związku z powyższym otwarcie mogę polecić firmę BIOEDEN Przydomowe Biologiczne Oczyszczalnie Tomasz Grzelczak jako profesjonalnego i godnego zaufania partnera w w/w dziedzinie.

  Indywidualny inwestor

  Stanisław Chudyk”

 • “Firma solidna i punktualna szybko i fachowo wykonała montaż oczyszczalni.Zostałem dokładnie poinstruowany o zasadach działania oczyszczalni i moich obowiązkach dotyczących dalszej eksploatacji. Pozostawiła porządek po wykonanej pracy jestem jak najbardziej zadowolony i naprawdę polecam tę firmę”

  Michał Kompa

 • “W dniu 23-09-2016 roku odbył się montaż biologicznej oczyszczalni ścieków wykonanej przez firmę BIOEDEN na mojej posesji. Z czystym sumieniem rekomenduję tą firmę. Montaż został przeprowadzony terminowo szybko i całkowicie profesjonalnie. W wszystkie potrzebne maszyny, materiały i narzędzia potrzebne do instalacji oczyszczalni zapewniła firma. To na czym najbardziej mi zależało to abym nie musiał martwić się koparką czy żwirem. I tak było, wszystko to zapewniła firma BIOEDEN do mnie tylko należał końcowy odbiór montażu. Firma zostawiła po sobie, ku mojemu zaskoczeniu całkowity porządek, po niewielkiej kosmetyce można siać trawę. Jestem naprawdę bardzo zadowolony z usługi wykonanej przez firmę BIOEDEN i jeszcze raz rekomenduję tą firmę.”

  Kazimierz Janiak

 • “Wystawiam referencje dla Firmy BIOEDEN z siedzibą w Wiśniowej Górze Tuszyński 125 pod kierownictwem Pana Tomasza Grzelczaka za wykonanie biologicznej oczyszczalni ścieków.
  Prace zostały wykonane kompleksowo i bez zastrzeżeń. Jako Inwestor z całą pewnością mogę polecić firmę Pana Tomasza Grzelczaka, dodając, że potrafi nawet największym wyzwaniom. A tak było przy naszej inwestycji. Fachowość i wiedza całej kadry szybko uporała się z błędami poprzedniego wykonawcy. Prace zostały wykonane szybko, starannie i bez zastrzeżeń.Mając na uwadze powyższe zachęcam do współpracy z firmą BIOEDEN
  Zadowolony Inwestor
  Katarzyna Gruszczewska”
 • “Dziękujemy firmie Bioeden za rzetelne i profesjonalne doradztwo oraz montażprzy domowej oczyszczalni . Bardzo polecamy tę firmę. Działają sprawnie iszybko.Służą fachowym doradztwem i profesjonalnym wykonaniem. Serdeczniepozdrawiamy Pana Tomasza oraz całą jego ekipę.
  Anna i Andrzej Macuk woj.dolnośląskie.”
 • “Firma BioEden zrealizowała w marcu 2017 roku w Markach inwestycję budowy oczyszczalni biologicznej z poletkiem rozsączającym w nasypie przeznaczoną dla 5 osób wraz z przepompownią.
  Powierzone prace zostały zrealizowane zgodnie ze sztuką i warunkami technicznymi oraz zgodnie z zatwierdzoną ofertą.
  Firma BioEden posiada wykwalifikowaną kadrę dającą gwarancję prawidłowego wykonania robót. Pracownicy tej firmy wykazali się dobrym przygotowaniem zarówno technicznym jak i merytorycznym, a zlecone prace wykonane były z należytą starannością.
  Nad całością inwestycji nadzór sprawował właściciel firmy BioEden Pan Tomasz Grzelczak, który najpierw osobiście przedstawił korzystną ofertę, a po jej przyjęciu konsekwentnie i terminowo realizował jej zapisy. Bezpośredni kontakt z Panem Tomaszem Grzelczakiem oraz fakt, że zawsze ten kontakt było łatwo nawiązać (nawet jeśli od razu nie udało się nawiązać połączenia to zawsze otrzymywałem w niedługim czasie telefon zwrotny) jak najbardziej pozytywnie wpłynął na pozytywną referencję z mojej strony.
  W związku z powyższym z czystym sumieniem mogę polecić firmę BioEden osobom zainteresowanym jej usługami.
  Daniel Kurek”
 • “Firma BIOEDEN p. Tomasza jest godna polecenia. Wyjątkowe podejście do klienta, dopasowanie rozwiązań dla indywidualnych potrzeb klientów i warunków gruntowych. Jesteśmy bardzo mile zaskoczeni po zakończeniu prac w naszym urządzonym ogrodzie, żadnych zniszczeń oprócz trawnika, chociaż zakładaliśmy, że będą wielkie straty. Szkoda, że nie można dać więcej gwiazdek.
  Rafał Kamiński-Rakoczy”
 • “Biorąc pod uwagę trudy budowy to akurat ten etap wspominam najlepiej wręcz najcieplej! Panie Tomaszu, bardzo serdecznie dziękujemy za pomoc i wsparcie od samego spotkania. Później już tylko utwierdzalismy się w przekonaniu jak wlasciwa to była decyzja rozpoczęcia współpracy z panem! W dzisiejszych czasach to rzadkość. Jesteśmy zachwyceni! To byly najlepiej wydane pieniadze.Razem z mężem serdecznie dziękujemy i pozdrawiamy.
  Małgorzata Tyczko”
 • “Firma BIOEDEN okazała się trafnym wyborem wykonawcy przydomowej oczyszczalni ścieków założonej w czerwcu 2018 roku przy domu jednorodzinnym. Uzyskaliśmy profesjonalne doradztwo w zakresie doboru odpowiedniego dla naszych potrzeb urządzenia i przede wszystkim optymalnego umiejscowienia dostosowanego do możliwości gruntowych naszej działki. Sprawna ekipa, doskonały kontakt z wykonawcą Panem Tomaszem Grzelakiem. Mimo zakończonych prac mamy poczucie że w przypadku potrzeby możemy swobodnie skierować się do firmy BIOEDEN z każdym nurtującym nas pytaniem dot. funkcjonowania poś. Polecamy serdecznie Paulina i Łukasz Turscy.
  Pozdrawiam
  Paulina Turska”
 • “Bardzo miły właściciel, konkretną rozmowa i zamowienie, polecam tą firme
  Andrzej Gawrych”
 • “Bardzo fachowa i zetelna ekipa .Mimo ze byly problemy przy reaktywacji szamba dali rade. Mimo ze byli sami bez nadzoru z mojej strony szambo po remoncie dziala.
  Polecam Tomasz Antosik

  =

Bio Eden
Biuro Obsługi Klienta

ul. Tuszyńska 125
95-020 Wiśniowa Góra k. Łodzi
Województwo Łódzkie

pon. - pt. 08:00 - 18:00
sob. 09:00 - 15:00

Działamy na terenie całego kraju.
Konsultacja gratis!