Zbiorniki na szambo i deszczówkę

Bioeden Łódź
Bioeden Łódź
Bioeden Łódź
Bioeden Łódź

Bioeden Łódź

Wśród oferowanych przez nas rozwiązań znajduje się zbiornik na szambo, który stanowi najprostsze i najtańsze rozwiązanie problemów ze ściekami. Można umieścić go przy każdym budynku, który nie posiada połączenia z siecią kanalizacji, by zapewnić bezpieczne miejsce składowania nieczystości bytowych. W naszej ofercie znajdą Państwo zbiornik na szambo w kilku różnych pojemnościach, dzięki czemu można wybrać wersję dopasowaną do zapotrzebowania. Dodatkowo, jeśli proponowane przez nas pojemności są zbyt małe, poszczególne modele można ze sobą łączyć, by stworzyć optymalne rozwiązanie. Proponujemy plastikowe modele bezodpływowe, których przemyślana budowa wpływa na ich wydajność i wysoką funkcjonalność. Są wykonane z najlepszych tworzyw, dzięki czemu są niezwykle szczelne i bezpieczne dla środowiska.

Jako zbiornik na deszczówkę

Prezentowane przez nas modele mogą służyć także jako zbiornik na deszczówkę. Jest to rozwiązanie przynoszące duże oszczędności, a także przyjazne dla środowiska naturalnego – można bezpiecznie gromadzić w danym miejscu wodę opadową, a następnie wykorzystać ją do podlewania ogrodu, jeśli zajdzie taka konieczność. Prezentowany przez naszą firmę zbiornik na deszczówkę to solidna i szczelna konstrukcja, która nie dopuści do wycieku czy zanieczyszczenia wody. Dzięki zastosowaniu najlepszych materiałów możemy zapewnić o jego trwałości – będzie mógł służyć przez wiele lat, zapewniając dostęp do wody opadowej. Oferujemy produkty o różnych pojemnościach, co pozwoli dobrać model do swojego zapotrzebowania. 

Budowa i działanie zbiornika bezodpływowego

Bioeden Łódź

1. Bezodpływowy zbiornik na ścieki.

2. Odprowadzanie ścieków.

3. Odpowietrzanie.

4. Właz rewizyjny i do wybierania zawartości.

5. Dodatkowe nadstawki (nadbudowy włazu rewizyjnego –
stosowane przy głębszym posadowieniu zbiornika) – 20cm; 30cm; 40cm; 55cm.

BioedenJeżeli oferowane pojemności są zbyt małe dla Państwa potrzeb, informujemy iż zbiorniki można ze sobą łączyć – uzyskując w ten sposób dowolne pojemności. Jesteśmy otwarci i gotowi do współpracy. Chętnie przygotujemy dla Państwa indywidualną ofertę.

Oferujemy poszczególne modele zbiorników:

 

NazwaPojemność
zbiornik bezodpływowy2500 L
zbiornik bezodpływowy4000 L
zbiornik bezodpływowy6000 L
zbiornik bezodpływowy8000 L

 

Bio Eden
Biuro Obsługi Klienta

ul. Tuszyńska 125
95-020 Wiśniowa Góra k. Łodzi
Województwo Łódzkie

pon. - pt. 08:00 - 18:00
sob. 09:00 - 15:00

Działamy na terenie całego kraju.
Konsultacja gratis!