OPINIE NASZYCH KLIENTÓW

Doskonała
Na podstawie 170 opinii
Gabi Bar
Gabi Bar
1. Maj, 2024.
Firma profesjonalna. Super ekipa i super wykonanie. Bardzo polecam. Wszystko w najlepszym porządku.
Karolina Nadolna
Karolina Nadolna
26. Kwiecień, 2024.
Pan Tomasz to profesjonalista. Doświadczony człowiek z wieloletnim doświadczeniem. Pojawił się u nas na miejscu, zaproponował najlepsze rozwiązanie, dokonał pomiarów, wykonał projekt i wycenił inwestycje. Ekipa w komplecie że sprzętem pojawiła się w umówionym dniu i godzinie. Wykonali wykop kontrolny gruntu i wskazali efektywne rozwiązanie. Podłączyli się pod starą instalacje schludnie bez zbędnego rozkopyania połowy działki. Po zakończonym montażu posprzątali po pracy, wyrównali teren oraz przekazali instrukcje obsługi nowej oczyszczalni. Otrzymaliśmy zapas bakterii oraz potrzebne dokumenty. Szczerze polecam. Bardzo sprawnie i przede wszystkim kulturalnie. Panowie nie mieli nawet czasu napić się kawy w czasie pracy. Pozdrawiam Pana Tomka i cały zespół.
Paweł Lisik
Paweł Lisik
26. Kwiecień, 2024.
Firma zajebista. Włascicel konkretny i zna się na rzeczy.
Pawel Kucinski
Pawel Kucinski
24. Kwiecień, 2024.
Profesjonalizm i super podejście do klienta . Ekipa montażystów godna polecenia. Montaż oczyszczalni w 2,5 godziny. Polecam Pana Tomasza i jego Bio eden
Ania Wansorra
Ania Wansorra
18. Marzec, 2024.
Firma Bioeden to najbardziej profesjonalna firma jaką mieliśmy przyjemność spotkać. Począwszy od pierwszych rozmów, wyceny i oględzin terenu wszystko przebiegało bardzo sprawnie, rzeczowo i miło. Kontakt z p. Tomaszem zawsze bardzo dobry. Odpowiedź na wszystkie pytania bardzo wyczerpująca. Po zakończeniu montażu również kontakt super. Polecam w 100%
Artur Łysio
Artur Łysio
16. Marzec, 2024.
Polecam firmę BIO EDEN. Firma zrealizowała szybko moje zamówienie i spełniła moje oczekiwania. Jak najbardziej polecam.
Artur Niźnikowski
Artur Niźnikowski
15. Marzec, 2024.
Bardzo gorąco polecam współpracę z firmą Bioeden przydomowe oczyszczalnie ścieków. Bardzo dobry kontakt z Panem Tomkiem który potrafi profesjonalnie i fachowo potrafi doradzić przy wykonywaniu inwestycji.
Jacek Matiulko
Jacek Matiulko
14. Marzec, 2024.
Fachowe doradztwo od samego początku na etapie nawet łąki na terenie. Dobre dopasowanie urządzenia do potrzeb inwestora. Po ponad pół roku używania na tem moment wszystko działa prawidłowo, nic nie śmierdzi. Cała inwestycja trwała ponad 2 lata i na każdym etapie pan Tomasz służył fachową poradą. Polecam!!
andrzej kochanowski
andrzej kochanowski
13. Marzec, 2024.
Szukaliśmy kilka miesięcy firmy która zrobi nam przydomowa oczyszczalnie z dobrych materiałów . Bioeden to solidna firma wszystko na czas. Pan Tomek pomógł ze wszystkimi dokumentami, kompleksowo od A do Z.
Małgorzata Kmieciak
Małgorzata Kmieciak
11. Marzec, 2024.
Bardzo polecam współpracę z firmą Bioeden. Montaż przydomowej oczyszczalni przebiegł bez problemowo, szybko i fachowo. Świetny kontakt z p. Tomaszem, udziela odpowiedzi na wszystkie nurtujące pytania nie tylko w trakcie montażu, ale również w trakcie użytkowania oczyszczalni. Wszystko działa bez zarzutu :) Serdecznie polecam!