Dlaczego warto zainwestować w Przydomową Biologiczną Oczyszczalnię ścieków ?

Przydomową biologiczną oczyszczalnię ścieków można śmiało porównać do dużych miejskich oczyszczalni. Przydomowe pracują na znacznie mniejszą skalę, jednak zachodzą w nich te same procesy. Dlaczego warto zdecydować się właśnie na Biologiczną Przydomową Oczyszczalnię ścieków?
Przydomowa Biologiczna  Oczyszczalnia ścieków to  oszczędność dla portfela i środowiska!
 Nowoczesna Biologiczna  Przydomowa Oczyszczalnia ścieków  pozwala na odzyskanie wody ze ścieków, którą potem możesz używać podobnie jak deszczówkę – wykorzystamy ją do  podlewania rośliny w ogrodzie.
Przydomowa Biologiczna Oczyszczalnia ścieków  w porównaniu do tradycyjnego  szamba jest tańsza w eksploatacji, bo wymaga rzadszej ingerencji. Zgromadzony w niej osad usuwa się co 9 miesięcy, co razem z odzyskiwaniem wody sprawia, że inwestycja w oczyszczalnię biologiczną zwraca się nawet po 2 latach.
Gdzie można zamontować biologiczną oczyszczalnię ścieków?
Instalacja Przydomowej Oczyszczalni Biologicznej ma niewielkie wymagania gruntowe.
Możesz wybrać ją bardzo małą  działkę i tam, gdzie jest wyjątkowo sucho albo wręcz przeciwnie gdzie, zdawałoby się, największym problemem jest wysoki poziom wód gruntowych. Wielkości zbiorników pozwalają dobrać model nawet do potrzeb 5 osób – najmniejsza oczyszczalnia ma bowiem pojemność zaledwie 2500 litrów.
Zapraszamy na www.bioeden.eu
Jesteśmy dla Was