Ekonomiczny i ekologiczny sposób na ścieki to bez wątpienia wybór Przydomowj Oczysczalni ścieków.

Przydomowa oczyszczalnia ścieków to aktualnie najlepsze rozwiązanie. Jednocześnie jest to bezpieczny dla środowiska sposób na oszczędność czasu oraz pieniędzy w porównaniu z inną alternatywą, jaką jest tradycyjne szambo.
Rodzaje przydomowych oczyszczalni ścieków
Wyróżnia się trzy podstawowe rodzaje przydomowych oczyszczalni ścieków:
Przydomowa Biologiczna  Oczyszczalnia
  – cały proces oczyszczania tlenowego i beztlenowego odbywa się w jednym zbiorniku. System zajmuje więc stosunkowo niewiele miejsca na działce i pozyskaną z niej wodę kategorii II możemy wykorzystywać do nawadniania naszej dzialki.
Przydomowa Oczyszczalnia Biologiczno – chemiczna BIOCH
Działa w oparciu o nowoczesną technologię i wykorzystuje siarczan żelaza. W dużych aglomeracjach powyżej 100 000 mieszkańców to jedyne dopuszczalne rozwiązanie.
Przydomowa Oczyszczalnia ekologiczna – świetnie sprawdza się na terenach, na których cyklicznie występują susze. Wymogiem zastosowania oczyszczalni ekologicznej jest grunt o wysokiej przepuszczalności i niskim poziomem występowania wód gruntowych.
Pamiętaj, że do zalet Przydomowej Oczyszczalni ścieków zalicza się wieloletnią gwarancję, a także możliwość przeniesienia systemu. Z powodzeniem więc możesz zainwestować w oczyszczalnię, nawet jeśli planujesz za jakiś czas przeprowadzkę, budowę nowego domu.
Cała ekipa BIOEDEN zaprasza do kontaktu
Chętnie doradzimy, odpowiemy na wszystkie nurtujące Państwa pytania i podzielimy się naszym wieloletnim doświadczeniem.
Zapraszamy BIOEDEN