Przydomowa Oczyszczalnia ścieków – czy to najlepsza opcja ?

Jeżeli nadal posiadasz na swojej działce szambo, zadbaj nie tylko o środowisko, ale bądź też Eko. Pomyśl również o swojej wygodzie i zainwestuj w najlepsze z możliwych rozwiązań, jakim jest  własna  przydomowa oczyszczalnia ścieków. Zobacz, jakie to proste i jak ta inwestycja zwraca się już po 2 latach od instalacji.
 

Szambo na działce jest na to  rozwiązanie !!!

 
Niestety posiadanie szamba na działce prawie nigdy nie wiąże się z wygodą i przyjemnym użytkowaniem. Właściciele tego rozwiązania najczęściej narzekają na kosztowny wywóz ścieków, a także niezbyt przyjemny zapach, jak również mało efektowną instalację.
 
W niektórych przypadkach, a szczególnie na działkach oddalonych od zabudowy miejskiej, nie ma jednak innej możliwości, by w praktyczny i szybki sposób odprowadzić ścieki.
 
Na szczęście w ofercie firmy Bioeden można zamówić montaż przydomowej oczyszczalni ścieków, cena za taką usługę wcale nie jest tak duża. A co najważniejsze, okazuje się, że koszt całej instalacji zwraca się już po 2 latach użytkowania.
 

Jak działa przydomowa oczyszczalnia ścieków i jakie ma zalety?

 
Przede wszystkim umożliwia oczyszczenie części ścieków do takiego stopnia, aby można nimi było podlewać rośliny w ogrodzie. Takie oczyszczanie w naturalny sposób sprzyja zatem ekologii i zdecydowanie mniej angażuje nas jako użytkowników.
 
Reasumując własna Przydomowa Oczyszczalnia ścieków to same korzyści.
Ekologia, ekonomia i wygoda ☺️
 
Zapraszamy do kontaktu.
 
531 731 112
 
Jesteśmy dla Was.
Bioeden
Przydomowe Oczyszczalnie ścieków