Kiedy zamontowac Przydomowa oczyszczalnie ścieków?

Jesteś posiadaczem tradycyjnego szamba i denerwują Cię ciągłe koszty naliczane za wywóz ścieków? Czas zainwestować w montaż praktycznej i ekologicznej przydomowej oczyszczalni ścieków! To rozwiązanie ułatwi Ci funkcjonowanie i zainwestowane środki  zwrócą się w ciągu zaledwie 2 lata.

Nie masz pomysłu, jak rozwiązać u siebie kłopotliwy i duży koszt wywozu ścieków z szamba? A może doskwiera Ci nieprzyjemny zapach oraz mało ekologiczne rozwiązanie wytwarzanych zanieczyszczeń z kuchni i łazienki? Jeśli przynajmniej na jedno z tych pytań odpowiadasz twierdząco, to oznacza, że nadszedł czas na przydomową oczyszczalnia ścieków. Dzięki niej wodę pozyskaną z oczyszczalni  będzie nawadniała nasz ogród, a co najważniejsze raz na zawsze zakończysz kosztowne wywożenie ścieków.
Chcesz być nowoczesny i żyć w zgodzie z naturą — czas na Przydomową Oczyszczalnię ścieków!!!
 
Klasyczne szambo nie jest rozwiązaniem ani praktycznym, ani wygodnym. Mało tego bardzo często zdarza się, że zbiorniki na szambo przeciekają lub nie do końca sprawdzają się w przypisanej funkcji. Wiąże sie to z duzymi kosztami wywozu w większości wody opadowej lub gruntowej która wpływa przez nieszczelny zbiornik, tak wiec ponosimy w zasadzie podwójny koszt wywozu. Pamiętaj, że przydomowa oczyszczalnia ścieków cena z montażem zwróci Ci się już po 2 latach od momentu instalacji. Nie czekaj, aż wydasz na kolejny wywóz ścieków!
 
Masz pytania?
Zadzwoń 531 731 112
 
Bioeden jest dla Was !!!
 
Zapraszamy do kontaktu ☺️
 
My nie szukamy problemów – my szukamy rozwiązań 💪