Dobry pomysł na oszczędzanie-Przydomowa Oczyszczalnia ścieków

Rozważasz zakup i montaż przydomowej oczyszczalni ścieków na swojej posesji?
To zdecydowanie dobry ruch i krok, by zacząć oszczędzanie domowego budżetu.
Oszczędzać mogą wszyscy, gdyż nie dotyczy to tylko domów jednorodzinnych i wielorodzinnych, ale również domków letniskowych, budynków firmowych, biur, szkół itp. Z Przydomową Oczyszczalnią ścieków mogą oszczędzać wszyscy.
 

Od czego zaczynamy?

Ogromnie ważną kwestią jest uprzednie sprawdzenie Miejskiego Planu Zagospodarowania Przestrzennego dostępnego w Internecie lub dopytanie we właściwym dla danego miejsca Urzędzie Gminy, czy MPZP dopuszcza możliwość montażu Przydomowej Oczyszczalni ścieków  na danym obszarze.
 

Ile kosztuje Przydomowa  Biologiczna Oczyszczalnia?

Cena ustalana jest zwykle indywidualnie. Ostateczny koszt z montażem wynosi od kilku do kilkunastu tysięcy, w zależności od wybranego systemu, wielkości zbiornika, a także zastanych warunków gruntowych. Choć początkowa cena może się wydawać wysoka, warto mieć na uwadze fakt, że użytkowanie takiej oczyszczalni jest niemal bezobsługowe, a koszty z nim związane ograniczone do minimum. Preparat bakteryjny, który trzeba wsypywać do toalety, wyniesie Cię 50-70 zł rocznie zaś wybieranie osadu ze zbiornika odbywa się raz w roku.
 
Aby poznać dokładną sumę za zakup i montaż Przydomowej Oczyszczalni ścieków u siebie, skontaktuj się z działem obsługi klienta Bio Eden – firmy zajmującej się dystrybucją tego rodzaju systemów na terenie całej Polski.
 
Jesteśmy dla Was!
531 731 112
 
Zapraszamy do kontaktu.