Przydomowa Biologiczna oczyszczalnia ścieków – sprawdźmy, jak to działa!

Z różnych względów nie każdy właściciel działki może podłączyć się do ogólnej sieci wodno-kanalizacyjnej. Jedynym rozsądnym, acz kosztownym i mało praktycznym rozwiązaniem jest wówczas montaż szamba, czyli przygotowanie wykopu z odpowiednią niecką. Jak poradzić sobie z oczyszczaniem biologicznym takich ścieków? Sprawdź!

Bezpieczne, ekonomiczne i przyjazne środowisku są Przydomowe  biologiczne oczyszczalnie ścieków – więc  postaw na profesjonalizm !

Jeśli na Twojej działce jest szambo, a Ty nie chcesz wydawać pieniędzy na kosztowny wywóz ścieków lub po prostu wolisz wybrać opcję wspierającą naturalne środowisko to koniecznie sięgnij po Przydomowa biologiczną oczyszczalnię ścieków.

 

Jest to nic innego, jak wygodny zbiornik, który podłącza się do instalacji bezpośrednio w budynku. Dzięki niemu ścieki zostają poddane naturalnym procesom gnilnym z udziałem bakterii tlenowych i beztlenowych, oddzielone zostają także osady oraz tłuszcze.
 

Taką oczyszczoną wodą można wykorzystać do nawodnienia  ogrodu, znacznie oszczędzając w ten sposób.

 
Przydomowa oczyszczalnia biologiczna – jak to działa?
 
Taka własna Przydomowa oczyszczalnia biologiczna to szczelny zbiornik, w którym tlenowy i beztlenowy proces oczyszczania ścieków zachodzi w jednym miejscu. W wyniku oczyszczania osad i tłuszcze zostają oddzielone, a ścieki separowane.
W ostatniej komorze zbiornika zbiera się tym samym czysta woda.
 

Tak więc takie rozwiązanie jest przyjazne środowisku, a także sprzyja domowym oszczędnościom. Cała inwestycja zwraca się po mniej więcej 2 latach, a samo usuwanie osadu ze zbiorników nie jest tak kosztowne, jak standardowy wywóz ścieków.

 

Jeżeli masz jakieś wątpliwości bądź pytania-dzwoń 531 731 112.

Odpowiemy na wszystkie pytania i pomożemy w doborze idealnego systemu, który sprawdzi się na Twojej posesji.