Zalety posiadania Przydomowej Biologicznej Oczyszczalni ścieków

Chcesz spełnić swoje marzenie i pragniesz zamieszkać  poza miastem ? Coraz częściej marzymy o ucieczce od zgiełku i pragniemy ciszy, spokój i bliskości natury. Spełniamy swoje marzenie o własnym domu i zaczynamy niełatwy etap dokonywania pewnych wyborów. Jednym z takich wyborów jest wybór pomiędzy Oczyszczalnią A szambem. Co teraz? Chcemy być Eko, ale też liczymy się z kosztami.  W takim przypadku zwykle stosowano szambo. Takie rozwiązanie ma jednak wiele wad – tradycyjne szambo należy systematycznie opróżniać, a obowiązek ten spoczywa  na właścicielu domu. Wywóz szamba to dodatkowy koszt, bywa też kłopotliwy, bardzo kosztowny i na dodatek urzędy zaczęły kontrolować co się dzieje z zawartosciami z szamb.  Na szczęście istnieje nowoczesna alternatywa – Przydomowa Biologiczna Oczyszczalnia ściek.
 

Dlaczego Przydomowe  Biologiczne Oczyszczalnie to najlepsze rozwiązanie?

 
 
Nowoczesnym rozwiązaniem w zakresie kanalizacji są przydomowe oczyszczalnie biologiczne. Nie trzeba ich opróżniać z nieczystości, ponieważ wszystkie ścieki oczyszczane są na miejscu. Dzięki obecności bakterii tlenowych i beztlenowych, w komorze oczyszczalni zachodzą procesy gnilne. W wyniku oczysz czania powstaje osad (należy go usuwać co ok. 9 miesięcy) i woda – można wykorzystać ją do podlewania ogrodu. Co najważniejsze, przydomowe oczyszczalnie biologiczne są praktycznie bezobsługowe, co sprawia, że rozwiązanie to jest bardzo komfortowe dla mieszkańców, a do tego ekologiczne! Zainwestowane pieniądze zwracają nam się w ciągu dwóch lat. Roczny koszt utrzymania Oczyszczalni to ok. 300 zł
Łatwo policzyć można różnicę w wydatkach z domowego budżetu na roczne utrzymanie szamba A roczne utrzymanie Oczyszczalni. 
 
 
Zatem wybór jest prosty.  Nie ma nad czym się zastanawiać.
Jedyną i najlepszą opcją jest wybór Przydomowej Oczyszczalni ścieków.
Postaw na najlepszy wybór i na najlepszego wykonawcę, czyli na BIOEDEN – jesteśmy w branży od wielu lat dzięki temu nasze doświadczenie i solidność jest naszą najlepszą  wizytówką. Również opinie naszych zadowolonych  klientów są naszym najlepszym świadectwem.
Bioeden jest również dla Ciebie.
 
 
Masz pytania zadzwoń do nas.
531 731 112