Nie masz jeszcze Przydomowej Biologicznej Oczyszczalni ścieków w domu? Sprawdź, jak działa.

Są różne powody, dlaczego nie możemy podłączyć się do ogólnej sieci wodno-kanalizacyjnej miasta. Wówczas jedynym rozsądnym, ekonomicznym i wygodnym rozwiązaniem jest montaż Przydomowej Oczyszczalni ścieków.

Bezpieczne i ekonomiczne Przydomowe Biologiczne Oczyszczalnie ścieków – postaw na profesjonalizm.
 
Jeśli na Twojej działce jest szambo, a Ty nie chcesz wydawać pieniędzy na kosztowny wywóz ścieków lub po prostu wolisz wybrać opcję wspierającą naturalne środowisko, to koniecznie sięgnij po Przydomową Biologiczną Oczyszczalnię ścieków.
Jest to nic innego, jak wygodna instalacja, którą podłącza się  bezpośrednio do kanalizacji w budynku. Dzięki niemu ścieki zostają poddane naturalnym procesom gnilnym z udziałem bakterii tlenowych i beztlenowych, oddzielone zostają także osady oraz tłuszcze.
Taką oczyszczoną wodą można skutecznie wykorzystać do nawodnienia ogrodu, oszczędzając w ten sposób na wielu płaszczyznach.

Przydomowa Oczyszczalnia Biologiczna – jak działa?

Taka oczyszczalnia biologiczna to szczelny zbiornik, w którym tlenowy i beztlenowy proces oczyszczania ścieków zachodzi w jednym miejscu. W wyniku oczyszczania osad i tłuszcze zostają oddzielone, a ścieki separowane.
W ostatniej komorze zbiornika zbiera się tym samym czysta woda. To rozwiązanie jest przyjazne środowisku, a także znacznie sprzyja domowym oszczędnościom.
Cała inwestycja zwraca się dosłownie w ciągu 2 lat,  a samo usuwanie osadu ze zbiorników nie jest tak kosztowne, jak standardowy wywóz ścieków.
Robimy to jedynie raz w roku.
 
Jeżeli jeszcze nie kontaktowałeś się z nami, a masz jakieś pytania, bądź wątpliwości nie czekaj! Jesteśmy dla Ciebie i służymy naszą bogatą wiedzą i wieloletnim doświadczeniem.
 
Zapraszamy do kontaktu.
Telefonicznie 531 731 112