Oszczędny sposób na ścieki – przydomowa Oczyszczalnia 

Zakup i montaż przydomowej oczyszczalni to zdecydowanie najlepsze rozwiązanie i oszczędność. Dotyczy to domów jednorodzinnych i wielorodzinnych, domków letniskowych, ale również budynków firmowych, biur, szkół itp.

Ogromnie ważną kwestią jest jednak uprzednie sprawdzenie Miejskiego Planu Zagospodarowania Przestrzennego dostępnego w Internecie lub dopytanie we właściwym dla danego miejsca Urzędzie Gminy, czy MPZP dopuszcza możliwość montażu przydomowej  oczyszczalni na danym obszarze.

Ile kosztuje biologiczna oczyszczalnia? Cena ustalana jest zwykle indywidualnie i zależy między innymi od warunków gruntowych na posesji,wielkosci zbiornika i rodzaju zastosowanego systemu.Ostateczny koszt z montażem wynosi od kilku do kilkunastu tysięcy.Choć początkowa cena może się wydawać wysoka, warto mieć na uwadze fakt, że użytkowanie takiej oczyszczalni jest niemal bezobsługowe, a koszty z nim związane ograniczone do minimum. Preparat bakteryjny, który trzeba wsypywać do toalety, wyniesie Cię 50-70 zł rocznie zaś wybieranie osadu ze zbiornika odbywa się 1-2 razy w roku.

Aby poznać dokładną sumę za zakup i montaż przydomowej oczyszczalni ścieków na Twojej działce, skontaktuj się Z Bioeden. Jesteśmy liderem na rynku od wielu lat. Pomożemy na każdym etapie. Od wyboru systemu do realizacji. Jesteśmy z Wami także w czasie eksploatacji naszych urządzeń. 
Zapraszamy do kontaktu
531 731 112