Troska o środowisko równa się  Przydomowa Oczyszczalnia ścieków

Przydomowe oczyszczalnie ścieków w ostatnich latach okazały się hitem jeżeli chodzi o pozbywania się ścieków bytowych. Wzrosło ogromnie zainteresowanie Przydomowymi Oczyszczalniami pomimo faktu, że jest to inwestycja droższa niż klasyczna budowa szamba. Cena przydomowej oczyszczalni wraz z montażem ustalana jest indywidualnie, w zależności od kilku zmiennych. Zawsze jednak jej koszty zwracają się w ciągu około 2 lat. Najważniejsze znaczenie ma jednak dodatkowo fakt, że jest to system proekologiczny. Dzisiejsza świadomość społeczeństwa w tej sprawie jest coraz większa i coraz więcej osób woli sięgać po rozwiązania przyjazne środowisku czując za nie odpowiedzialność.
 

Przydomowa oczyszczalnia ścieków w trosce o środowisko i otoczenie

 
Szamba złożone z betonowych kręgów łączonych  pianką lub klejem niestety po latach przestają być szczelne i pojawiają się z nich wycieki, które trafiają bezpośrednio do gleby, co jest dramatem dla naszego środowiska. 
 
Zanim Przydomową oczyszczalnię będziemy mogli zamontować na danym terenie, należy wdrożyć pewne działania formalne,jednak są one okrojone do maksymalnego minimum. Projekt przydomowej oczyszczalni wraz z umiejscowieniem jej na działce musi trafić do właściwego Urzędu Gminy. Konieczne jest, by spełniał określone warunki. System powinien być umiejscowiony w odpowiedniej odległości od studni, drogi czy wody gruntowej. Nie powinna więc zdarzyć się sytuacja, w której oczyszczalnia będzie oddziaływać na tego rodzaju infrastrukturę.
 
Wybierając dobrej jakości przydomową oczyszczalnię, masz pewność, że została ona poddana testom, jej szczelność jest 100%, a co za tym idzie, użytkowanie jej będzie całkowicie bezpieczne. Decydując się na ofertę Bio Eden macie Państwo pewność że takie urządzenie otrzymacie gdyż nasze Oczyszczalnię posiadają wszelkie niezbędne certyfikaty i spełniają wszelkie restrykcyjne wymogi unijne.
 
Ponieważ Bio Eden – jest od wielu lat wiodącą marką na polskim rynku w zakresie sprzedaży i montażu Przydomowych oczyszczalni ścieków.
 
ZAPRASZAMY do kontaktu
531 731 112